Haber

Başkan Sandıkçı, “Türkiye’nin Asrını Canik’te inşa edeceğiz, yükselişimizi sürdüreceğiz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Teşkilatı ile iftar programında öne çıktı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Teşkilatı ile iftar programında öne çıktı. Önder İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Teşkilatında görev alarak görevlerine devam eden örgüt mensuplarını tebrik ederek, onlarla iftar yaptı. Önder İbrahim Sandıkçı, programda yaptığı konuşmada, 14 Mayıs 2023’te yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde Samsun’da en yüksek oyu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Canik’in Cumhur İttifakı’na vereceğini belirterek, “Canik, Türkiye’yi inşa edecek. Yüzyıl Türkiye’sini yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

“Bu ülkenin kaybedecek bir saniyesi yok”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi kazanacak ve onun liderliğinde ülkemiz her alanda gelişmeye devam edecektir.” ileri teknolojiye sahip bir konuma ulaşmıştır. Ülkemiz, içinde bulunduğu bölgenin kurallarını ve durumlarını yeterince bilen, geleceği çizen bir durumdadır. Tüm kazanımlarını binbir emekle elde etmiş bu ülkenin kaybedecek bir saniyesi yoktur. Cumhurbaşkanımızın iradesi ve öngörüsü ile ülkemiz geleceğe taraf olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, inşallah 14 Mayıs’ta yeniden seçilecek ve sandıktan galip çıkacaktır.

“Türkiye’nin Yüzyılını Canik’te inşa edip yükselişimize devam edeceğiz”

Yüzyıl Türkiye vizyonu doğrultusunda Canik için çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini belirten Önder İbrahim Sandıkçı, “14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin önemi şüphesiz ortadır. Cumhurbaşkanımıza adanmış, onunla omuz omuza yürüyen, davasına adanmış canlar olarak vatanımız ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Canik’e Türk Asrına yakışır eserler ve hizmetler vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin Yüzyılını Canik’te inşa edip yükselişimize devam edeceğiz.”

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Genel İşler Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Aday Yardımcısı Av. Orhan Kırcalı, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik Eski İlçe Başkanı Mehmet Ali Elbir, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Koç, mahalle muhtarları, sandık kurulu üyeleri, eski meclis üyeleri, örgüt üyeleri ve davetliler katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu