Haber

ESENYURT’TA 2. AY PİL ÇALINDI

ESENYURT’ta oturan Cevat İlkan’ın kamyonetinin aküleri bir ay içinde ikinci kez çalındı. Hırsızlık anları bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün sabah saatlerinde Sultaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Kamyonetini park eden Cevat İlkan, sabah saatlerinde kamyonetinin yanına gittiğinde akülerinin çalındığını fark etti. Hırsızlık anları bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde kamyonetin yanına gelen bir kişinin bir süre aküleri çıkarmaya çalıştığı görüldü. Orta boy bir kamyonetten inen zanlının, etrafta oyalandıktan sonra tekrar kamyonetin yan tarafına geldiği ve iki adet pil aldığı görüntülere yansıdı. Güvenlik kamerası görüntüleri ile karakola giden İlkan, şikayetçi oldu.

BU HIRSIZLIKLA RAMAZAN AYINDA KARŞILAŞTIK

Ayda iki kez kamyonundaki akülerin çalındığını belirten Cevat İlkan, “Sabah 06.15 sıralarında akümüz çalındı. Ramazan ayında yine bu hırsızlıkla karşılaştık. Bu ikincisiydi. Devletimizin bu konuda adım atmasını bekliyoruz. En son ikisini 4 bin 500 liraya almıştık. “Kim olduğunu bilmiyoruz” dedi.

kursunlu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu