Teknoloji

Prince of Persia: The Lost Crown Nasıl Bir Oyun Olacak? İşte 21 Dakikalık Oynanış Videosu

 
Ubisoft Forward sunumu sırasında duyurulan yeni PoP oyunu Prince of Persia: The Lost Crown’a ait görseller geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya devam ediyor. Game Informer tarafından yayınlanan oynanış görüntüleri oyunun 21 dakikalık bölümünü gösteriyor ve oyundaki tüm mekanikleri bizlere aktarıyor. Bu görsel sayesinde yeni aksiyon macera platform oyununda neler olup bittiğini görebilirsiniz.
 
Yeni platform tabanlı PoP oyunu geliyor
 
 
 
Prince of Persia: The Lost Crown’da biz oyuncular Sargon rolünü üstleniyoruz. Genç bir savaşçı ve Ölümsüzler adlı seçkin bir grubun üyesi olan Sargon, çeşitli platform oluşturma zorluklarıyla karşı karşıya kalır ve çeşitli düşmanları yenmeye çalışır. Oyuncular bu oyunda rastgele bir Prensi kontrol etmezler, bunun yerine Prens Ghassan’ı kurtarmaya giderler ve Kaf Dağı’nı keşfederler.
 
Metroidvania türünden ilham alan Prince of Persia: The Lost Crown, oyunculara platform oluşturma zorlukları sunuyor ve bu dünyayı keşfetmelerine olanak tanıyor. Oyuncular oyunda ilerledikçe yeni güçler kazanabilir, benzersiz yeteneklerin kilidini açabilir ve bunları savaşta kullanabilirler. Oyun ayrıca çeşitli zorluklarda bulmacalar, gizemler ve yan görevler içerir.
 
Prince of Persia: The Lost Crown, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Epic Games Store, Ubisoft Store) ve Luna’ya geliyor. Oyun 18 Ocak 2024’te çıkış yapacak.
 
İşte 21 dakikalık oynanış videosu
 
 

odemis-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu