Haber

Pencereden Düşen Köpeğini Son Anda Havada Yakaladı!

İstanbul Büyükçekmece’de veterinerden kedisini almak için meskenden çıkan bayan, balkona çıkan yavru köpeğini yere düşmek üzereyken havada yakaladı. Yaşanan o anlar güvenlik yansıdı.

Komşusunun ihtarıyla camdaki köpeği farketti

Olay, Ekinoba Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. Veterinerden gelen kedisini teslim almak için aşağıya inen bayanın Pekinez cinsi Lia isimli yavru köpeği cama çıktı. Komşusunun uyarısı ile camda köpeğini gören Betül Şen isimli bayan, kısa vadeli paniğin akabinde birinci kat camından aşağıya düşen köpeğini havada yakaladı. Refleks ile köpeği havada yakalayan Şen, hayvanın sakatlanmasını önledi. Yaşanan o anlar sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

İşte o anlar

“Köpeğin ayağının kaydığını gördüm ve bir adım atarak havada kaptım”

O anları anlatan Betül Şen, şunları söyledi: “Camları kapamayı unutmuştum. O benim kusurumdur. Aşağı indikten sonra köşeyi döneceğim sırada komşum seslendi. ‘Betül Hanım, köpeğiniz camın kenarına çıkmış’ dedi. Gerimi döndüğümde köpeğin, balkonun köşesine kadar geldiğini gördüm. Ne yapacağımı şaşırdım ve çok heyecanlandım. Köpeğin ayağının kaydığını gördüm ve bir adım atarak havada kaptım. Düşseydi muhakkak ziyan görürdü. Kedi olsaydı bir halde kurtulurdu lakin köpeğin bir yerine ziyan gelirdi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu