Yaşam

O Kız 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Kız yeni bölüm fragmanı çıktı mı? O Kız yeni bölümde neler olacak?

O Kız, Content House imzalı, direktörlüğünü Hasret Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, birinci kısmı 21 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. O Kız 9. kısım fragmanı yayınlandı mı? O Kız yeni kısım fragmanı çıktı mı? O Kız yeni kısımda neler olacak?

O KIZ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

O Kız her Çarşamba saat 20:00 ‘da Kanal D’de ekranlara geliyor.

O KIZ 6. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

O Kız 8. kısmının akabinde 9. kısım fragmanının çıkması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı yayınlanmadı.

O KIZ 8. KISIM FRAGMANI İZLE!

O KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Kanal D’nin her bölümü merakla beklenen dizisi O Kız 7. bölümüyle 2 Kasım Çarşamba akşamı ekrana geldi. 2 Kasım Çarşamba günü yayınlanan O Kız’ın yedinci kısmında neler oldu? O Kız 7. Kısmında Zeynep, Kadir’i koruyabilecek mi? O Kız 7. Bölüm full izle! O Kız altıncı bölümünde neler oldu? O Kız dizisi oyuncuları kimdir? Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in olduğu O Kız dizisi Zeynep ve zeka geriliğine sahip babası Kadir’in hayatını konu alıyor!

O Kız’ın 2 Kasım Çarşamba günü yayınlanan 7. Kısmında Zeynep, babasıyla imtihan veriyor!

Zeynep, hayallerinin bile ötesindeki meskenin kapısında yeni hayatına girmek üzeredir. Lakin bunun bir bedeli olacaktır. Sitare’nin yıllar önce Ozan’a yaptığı teklifi Zeynep’e de yapmasıyla birlikte yaşananlar nihayet Sitare ve Kadir’i karşı karşıya getirir. Kadir’i keşfetmesiyle birlikte Sitare’nin başındaki dayakçı makûs baba imajı yerle bir olurken, artık apayrı bir gayesi vardır. Yeni hayatın vaat ettikleriyle ayakları yerden kesilmiş olan Zeynep, babasını muhafazayı başarabilecek midir? Yoksa Ozan’ın, Kadir için yaptığı kehanet gerçek mi olacaktır? Zeynep babasıyla sınav verirken, Ozan ise Kadir gerçeğini Sitare’den saklamanın bedelini, hiç beklemediği bir anda öder.

Yıllar sonra yüzleşmek zorunda kaldıkları gerçekler yalnızca Ozan için değil, öbürleri için de yıkıcı olur. Ne var ki hayat, herkes için bir planı olan Sitare’ye büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Uzaklardan gelen eski bir düşman, sadece Sitare’nin değil başta Zeynep olmak üzere herkesin hayatını değiştirmek için yola çıkar.

“O Kız” yeni kısımlarıyla her çarşamba Kanal D’de!

O KIZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

O Kız 8. Bölüm Fragmanı yayında! Doruk, babasının nerede olduğunu öğrenmeye çalışıyor!

Sitare, yıllar sonra karşısında Doruk’u görünce şoke oluyor. Doruk’un babası Ardıç’a ulaşmaya çalışması Sitare’yi paniğe sürüklüyor. Doruk, Kadir’in yardımıyla babasını bulabilecek mi?

O Kız yeni kısmıyla Çarşamba 20.00’da Kanal D’de!

O KIZ OYUNCU KADROSU

Erkan Petekkaya : Kadir

Sezin Akbaşoğulları : Sitare

Cengiz Orhonlu : Ozan

Dilin Döğer : Zeynep

Ahmet Mekin : İsmail

Asiye Dinçsoy : Türkan

Orhan Kılıç : Fevzi

Ayten Uncuoğlu : Fatma

Münire Apaydın : Nimet

Ilgın Çakır : Mine

Melih Selçuk : Salih

Ece Efe : İpek

Göktuğ Yıldırım : Mustafa

Cem Kurtoğlu : Arkın

Ali Öner : Doruk

Deniz Bakacak : Seda

Mustafa Konak : Yusuf

Nehir Gökdemir : Esma

Zeynep Sönmez : Seher

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu