Haber

MHP Yenişehir’de güç gösterisi

MHP Yenişehir İlçe Meclis Toplantısı güç gösterisine dönüştü. Muhtarların da aralarında bulunduğu 80’den fazla isim MHP saflarına katıldı. İlçe Başkanı Arif Eren, “Davamızın büyüklüğü oy sayılarıyla değil, yüreğimizin asilliği ve ideallerimizin yüksekliğiyle ölçülür” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir İlçe Teşkilatının meclis toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi. Yenişehir Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen meclis toplantısına MHP genel merkezi, il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra AK Parti il ​​ve ilçe yöneticileri ile belediye meclis üyeleri katıldı. Meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, Cumhur İttifakı’nın değerine vurgu yaptı. MHP ilçe belediyesinin başarılı çalışmalarına işaret eden Arif Eren, “Yerelden genele kesin kararımız belli, 2023 için doğru adayımız. 2023 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan. Cumhur İttifakı ortağımız ve çalışmaya devam edeceğiz.Adalet ve Kalkınma Partisi ile “Kurduğumuz ittifakın yıpranmasına, olası siyasi kutuplaşmaya ve kutuplaşmaya izin vermeyeceğiz, izin vermeyeceğiz. Davamızın büyüklüğü oy sayılarıyla değil, yüreklerimizin asilliği ve ideallerimizin yüksekliğiyle ölçülür” dedi.

en şanslı başkan

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, yerel yönetim olarak ilçeye yaptıkları yatırımlardan da bahsetti. 2019 Yerel Seçimlerinde eğitimden turizme, ulaşımdan sosyal desteğe söz verdikleri projelerin tamamına yakınını hayata geçirdiklerini anlatan Başkan Aydın, “Yenişehir halkına verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirdik. , etmeye de devam edeceğiz. Ben en şanslı belediye başkanıyım. 2 ilçe başkanım, 2 il başkanım ve 13 milletvekilim var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Lider Aydın, Yenişehir’deki yatırımlara verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a da teşekkür etti.

Muhtarlara rozet

Partililerin yanı sıra vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği meclis toplantısında konuşan MHP MYK Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu da 2023 Genel Seçimlerinin değerine işaret etti. Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çelik, MHP İl Başkan Yardımcıları Süleyman Teffekt, Cemal Ersoy, Beşir Deniz, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, İdeal Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Çekil, MHP Kadın Kolları Başkanı Gülnur Çalışkan’ın yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri kuruluşlar ve muhtarlar. Toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi üyesi 83 kişiye rozetleri takdim edildi. MHP saflarına katılan isimler arasında Mahmudiye Muhtarı Mustafa Özgöven, Papatya Muhtarı Orhan Yıldız ve Dereköy Muhtarı Levent Nari de yer aldı. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu