Yaşam

Merve Boluğur’dan “Merve’nin annesi olsam döverdim” diyen Selen Görgüzel öfke kustu.

Hamdi Alkan’dan boşanmasıyla gündeme gelen Selen Görgüzel, dün Söylemezsem Söylemem programında Merve Boluğur’u hedef aldı. Boluğur’a oyunculuk teklifi alamadığını söyleyen Görgüzel, müzik sektörüne yöneldi ve sesi hiç hoş değildi.

“MERVE’NİN ANNESİ OLSAYDIM ONU DÖNDÜRÜRDÜM”

Merve Boluğur’un Antidepresan performansını canlı yayında dinleyen Selen Görgüzel, “Merve sevilen ve güzel bir oyuncu. Hakkını verdiğim yerde hakkını veriyorum. Bu kız sosyal medyada okuyamasa da sürekli müzik paylaşıyor. Merve eskisi kadar ilgi görmüyor.Proje teklifi de bu yüzden müzik sektöründe var olmaya çalışıyor.Evliliğinde müzik bölümünden biriyle birlikteydi.Müzikte yürümek istedi çünkü belli ki hiçbir şey gelmeyecekti. oyunculuk.Merve Boluğur yeni Bihter projesinde oynasaydı değer miydi?Halkın takdiridir…Merve’yi tanımadığım için seviyorum, sevmem de.Bu kadar güzel ve yetenekli kadın neden rol yapar? annesi ya da ablası olsaydım döverdim bu kadar önemli projelerde yer aldıktan sonra neden kendine bunu yapıyorsun ruh hastasıysan git tedavi ol annesi çok karışmışsa evliliğinde Merve Hanım Nedeni için mevcut psikoloji anlaşılmaktadır. Aile bazı şeyleri tetikler. Bir insan ailesi Kendi yanında sevgi, ilgi, şefkat ve koruma hissediyorsa, kendini bu duruma sokmaz.”

MERVE BOLUĞUR: BENİM KADAR GÜZEL DEĞİLSİN SENİN SESİN YOK

Selen Görgüzel’in yorumlarına kızan Merve Boluğur, Instagram hesabından kendisine sitem etti. Görgüzel’e tepki gösteren Boluğur, “Ablacım sen benim gibi hoş değilsin sesin pek sana ait değil. dedikodu yaparak ve beni kıskanarak psikolojimi bozma.lütfen benden bahsetme ha?bu şubeden kimseyle konuşmadım henüz.ama adımı anma senin gibi varlıklardan çok sıkıldım. dergi Programlarınıza soruyorum, hakkımda hiç konuşulmak istemiyorum. Ben kendi kendine takılan bir insanım.

kocakoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu