Haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallelerindeki çalışmaları inceledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın daha keyifli geçmesi için Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallelerinde planlanan çalışmaları arazide inceledi. 18’inci maddenin uygulanmasıyla birlikte imar yapılaşmasının önünü açtıklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar; Vatandaşlarımızın yaşamaktan zevk alabilecekleri, mutlu olabilecekleri bir Kocasinan inşa ediyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve ilgili yöneticilerle birlikte Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa mahallelerini sokak sokak gezerek saha çalışması yaptı. Herkesin daha mutlu ve huzurlu yaşayabileceği bir Kocasinan için büyük çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar; “Mahallenin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve gerekli hizmetlere ilgili müdürlüğümüzle birlikte karar vermek için Yavuzlar, Yunusemre ve Gaziosmanpaşa Mahallelerinde bulunuyoruz. İmar durumuna göre düzenlenmesi gereken yollar, parklar ve çevre düzenlemesi ile ilgili yerinde istişarelerimiz var. İmar başta olmak üzere park ve yol çalışmalarına başlayacağız. Bu bölgede vatandaşlarımızın beklediği ve çocukların oyun oynayabileceği parkların inşaatına en kısa zamanda başlayacağımızın müjdesini verelim. Yaptığımız çalışmalarla hemşerilerimin keyifle oturacağı bir Kocasinan inşa ediyoruz. Tüm çalışmalarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Daha yaşanabilir bir Kocasinan için ellerinden gelen titizlik ve özenle çalıştıklarını belirten Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın hızla büyüdüğünü ve geliştiğini sözlerine ekledi. – KAYSERİ

haberadalar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu