Haber

Kılıçdaroğlu çelik yelek mi giydi? Kılıçdaroğlu Samsun mitinginde güvenlik önlemleri neden artırıldı?

Kılıçdaroğlu çelik yelek mi giydi? Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na suikast düzenleyecek bir grubun Gürcistan’dan Türkiye’ye girdiği iddia edildi ve iddiayı ortaya atan gazeteci Merdan Yanardağ hakkında re’sen soruşturma başlatıldı. Samsun mitinginde güvenlik önlemlerinin artırıldığı görüldü. Sosyal medyada Kılıçdaroğlu’nun çelik yelek giydiği iddia edildi. Kılıçdaroğlu çelik yelek mi giymişti? Kılıçdaroğlu Samsun mitinginde güvenlik önlemleri neden artırıldı? Detaylar burada…

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ NEDEN ARTIRILDI?

CHP Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun mitinginde alınan güvenlik önlemleri dikkat çekti. Hakkında suikast tartışmalarının yaşandığı Kılıçdaroğlu, konuşma yaparken, korumaları da silahlı bir şekilde arkasında yerini aldı.

GÜVENCİLER SİLAHLI TUTUKLANDI

Güvenlik tedbirleri artırılırken, Kılıçdaroğlu’nun bir konuşma yaptığı ve arka planda savunmaların silahlı olarak gerçekleştiği görüldü.

“ANLAŞMAK İSTEDİLER, KAPIYI YÜZLERİNE KAPATTIM”

“BANA BİR ŞEY OLURSA O BENİM İSTEĞİM SANA OLUR”

Ve artık son adıma geldik; silahlar ve suikast tehditleri. Akıllarına son uyarılarını yaparlar. Bunlar cahil, şerefsiz, ahmak, düzenbaz, çakaldır! beni korkutacak mısın? Önünde diz çöküp yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim! Hodri Meydan, tanışalım. Allah yaşamayı nasip ederse hayatında görebileceğin en büyük kabus olmaya devam edeceğim. Bana bir şey olursa, o 418 milyar doları halkıma olan emanetimden tahsil edeceksiniz. 85 milyonun her kuruşunu toplayacaksınız. Sana vasiyetimdir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu