Teknoloji

Intel EVO Sertifikalı LEGEND 960, SSD’lerde Yeni Çıtayı Belirliyor

Yaratıcılığından ödün vermeyenler için LEGEND 960 eşsiz bir dost olmaya geliyor

Yeni kuşak Intel ve AMD eserlerinin ortaya çıkışı, kullanıcıların bilgisayar yenileme talepleriyle birlikte yüksek verimli PCIe 4.0 SSD’lere olan taleplerini de artırdı. Dünyanın önde gelen bellek üreticisi ADATA Technology, geçtiğimiz hafta duyurduğu PS5 ile tam uyumlu LEGEND 960 MAX ile birlikte verimlilikte çıtayı bir üst düzeye çıkarmayı vadediyor. Japonya’nın 2022 İyi Tasarım Ödülüne sahip LEGEND 960 MAX SSD, saniyede 7,400/ 6,800MB’a varan okuma/yazma suratlarını kullanıcılara sunuyor. Eşsiz radyatör kanat tasarımı, PS5 konsolundaki SSD’nin sıcaklığını 40’a kadar azaltabilmeyi sağlamaktadır. Intel® Evo™ Sertifikalı bilgisayarlara rahatlıkla kurulabilen LEGEND 960 serisi, yaratıcılığının sonlarını zorlamak isteyen her kullanıcı için ülkü bir depolama eseri olmayı hedefliyor.

Olağanüstü Isı Dağılımı Sayesinde Üstün Bir Performans

NVMe 1.4 standartlarına uygun bir PCIe 4.0 dayanağına sahip olan LEGEND 960 MAX SSD, saniyede 7,400/6,800MB’a varan harikulâde bir okuma/yazma hızı sunar ve PCIe 3.0 ile geriye dönük uyumludur. Arkaplanda birebir anda birden fazla çalışmanın yapıldığı vakitlerde dahi 750K/630K IOPS rastgele okuma/yazma hızı sunarak çoklu vazife verimliliğini artırır ve en yeni jenerasyon Intel ve AMD platformlarında dayanılmaz bir performans sağlar. Radyatör kanat tasarımı sayesinde doğan termal konveksiyon akımı, SSD’de 40 ek soğutma sağlar ve bu sayede 3D modelleme, animasyon, oyun geliştirme üzere yaratıcılık gerektiren tüm işlerde en rahat çalışma ortamını sunar.

Daha Geniş PS5 SSD Depolama Alanı: Oyuncular için Ülkü Birliktelik

LEGEND 960 MAX, yaratıcı işlerin yanı sıra tüm oyuncular için de harika bir eştir. PCIe Gen4 x4 arabirimi kullanan LEGEND 960 MAX, 4 TB kapasitesi ve saniyede 7 GB’nin üzerinde okuma/yazma suratı sayesinde depolamasını artırmak isteyen kullanıcıların muhtaçlığını en yeterli biçimde karşılamaktadır. Bununla birlikte alüminyum alaşımlı kasa, daha yeterli bir ısı dağılımı için ek yüzey alanı sağlar. Radyatör kanat tasarımı sayesinde ek bir 40’lık soğutma etkisi yaratan SSD, yetersiz kapasite sıkıntısını gidererek her platformdan oyuncu için kesintisiz bir oyun tecrübesi sağlar.

Her Kullanıcıya Hitap Eden Eşsiz Koruma

LEGEND 960 MAX, bir SLC önbellek algoritması ve DRAM Önbellek Arabelleği sayesinde sistem yükleme ve datayı arabelleğe alma konusunda eşsiz avantajlar sağlar. Dünya çapında 5 yıl garantiye sahip LEGEND 960 serisi, yanlışsız ve inançlı bilgi transferini sağlamak ve fikri mülkiyet haklarını korumak için Düşük Yoğunluklu Parite Denetim Kodu (LDPC) mekanizması ve AES 256 bit şifreleme teknolojisi ile donatılmıştır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu