Ekonomi

Hisarcık Aşağı ve Yukarı Yoncaağaç köyü yollarına sıcak asfalt

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Aşağı Yoncaağaç ve Üst Yoncaağaç köy yollarında başlayan toplam 5 kilometre BSK sıcak asfalt çalışmasının 1 hafta içerisinde tamamlanacağı bildirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Hisarcık İlçe Lideri Ali Var,” Aşağı Yoncaağaç ve Üst Yoncaağaç köy yollarımızda başlayan toplam 5 kilometrelik BSK Sıcak asfalt çalışmalarını İlçe Kaymakamımız İsmail Tosun, İlçe Özel Yönetim Müdürümüz Arif Sezen ve Aşağı Yonçaağaç Köyü Muhtarımız İhsan Pektaş ile yerinde inceledik. İki köy yolumuzdaki BSK sıcak asfalt çalışmaları 1 hafta içerisinde tamamlanacaktır. Köy yollarında kalitenin yükseltilmesi ve ulaşımda vatandaşların rahat seyahat yapabilmelerinin amaçlandığı çalışmalarımız tüm süratiyle devam etmektedir” dedi.

“Güldüren köyüne sentetik çim futbol sahası”

Başkan Var,” Kelam verdiğimiz üzere Güldüren köyünde imaline kısa bir mühlet evvel başladığımız sentetik çim futbol alanını tamamlanarak çocuklarımızın ve gençlerimizin hizmetine hazır halde olduğunu büyük bir heyecanla gördük. Heyetimiz ile birlikte ayrıyeten Güldüren köyü yol ağı içerisindeki köprü genişletilmesi çalışmalarını yerinde inceledik. Milletin iradesi, Türkiye Yüzyılıdır, tam bağımsızlıktır, 85 milyonun huzurudur, Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı olmasıdır. Kim ne derse desin amacımızdan vazgeçmeden, 2023 seçimlerinde herkesin kazanacağı bir destan yazacağız” dedi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu