Haber

Bornova Belediyespor Kulübü Trambolin Jimnastik Türkiye Şampiyonası’ndan Madalyayla Döndü

Trambolin Jimnastiğinde ulusal ve uluslararası organizasyonlarda gösterdiği başarılarla adından söz ettiren Bornova Belediyesi. sporKulübün sporcuları Bolu’da düzenlenen Trambolin Jimnastik Türkiye Şampiyonası’ndan da madalyalarla döndü.

Bornova Belediyesporlu jimnastikçiler, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Bolu’da düzenlediği şampiyonada birinci ve üçüncü oldu. 8-10 Eylül ortasında düzenlenen şampiyonada 13-14 Yaş Kız Senkronize Kategorisinde yarışan Selen Can ve Aybüke İrem Eğilmez Türkiye Şampiyonu oldu. Sıla Karakuş Büyükler Bayanlar Senkronize Yarışmasında Türkiye 3.sü oldu. Yeşil-beyazlı sporcuların antrenörlüğünü Gülşah Başol, Aysun Yıldırım ve Seda Şahin yapıyor.

BAŞKAN İDUĞ: “BAŞARI BİZİ DE MOTİVE EDİYOR”

Başta çocuklar, gençler ve kadınlar olmak üzere daha fazla Bornovalı insan daha uygun şartlarda. sporBornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, yaptırmayı hedeflediklerini belirterek, “Bu hedefle yeni spor tesisleri açıyor, mevcutları yeniliyoruz. Bu tür başarılar bize ayrı bir mutluluk veriyor. Çünkü bunun karşılığını aldığımızı görüyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve çalışmalar var. Tüm sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu