Yaşam

Bir dönem kilolarıyla gündem gelen Açelya Akkoyun ve Kayra Şenocak’tan itiraf: Eşlerimiz beğenmediği için kilo verdik

Rol aldıkları projelerdeki başarılarıyla isimlerinden kelam ettiren Kayra Şenocak ve Açelya Akkoyun 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Bir devir kilolarıyla gündeme gelen iki isim, bu süreçte eşlerinden gelen ihtarları ve takviyesi anlattı.

ŞENOCAK: EŞİM BENİ KİLOLU HALİMLE GÖRMEK İSTEMEDİ

Bir devir 131 kiloya kadar çıktığını söyleyen oyuncu Kayra Şenocak, “O devir bir psikolojim yoktu bence. Koyverdiğim ya da mutsuz olduğum bir periyot değildi. Stabil yaşadığım ve hiçbir şeyden zevk almadığım bir periyottu. O periyot nişanlıydım. Aklı başında, mantıklı olan bir insan karşısındakini o halde görmek istemez. Eşim Ayşe de o denli yaparak ‘ben seni artık böyle görmek istemiyorum’ dedi. Miladım oldu, bunu bana söylemeliydi. Bir bayan olarak benim o halimi beğenmiyor da olabilir. Çok haklı. Ben onunla tanıştığımda kendisi 48-49 kilo bir bayandı. Ben önemli sıhhat sorunları yaşadığım için beni uyardı. Sonrasında da 1,5 yıl içerisinde hiçbir müdahale olmadan çok önemli bir spor ve diyetle kilo verdim. Beni Ayşe yerine oburu uyarsaydı bu kadar tesirli olmazdı. Şimdilerde 93 kiloyum. Ayşe benim sistemimle ilgili her şeyi araştırarak bir liste yaptı. Bunların hepsi tabip denetiminde yapıldı” dedi.

AKKOYUN: SENİ BU KİLOYLA ÖMÜR BOYU BEĞENEMEM

Aynı süreçlerden geçtiğini söyleyen Açelya Akkoyun ise “Benim eşim de bunları söyleyerek beni uyardı. Kimsenin kimseyi kilo ve dış görüşüyle eleştirmeye hakkı yok. Benim için kurşun bu. Bir periyot 100 kiloya kadar çıktım ve emzirdiğim için kilo veremedim. Sonrasında da eşim ‘Açelyacım ben seni bir ömür severim. Beni seni, seninle olmayı, seninle muhabbet etmeyi ama bu kiloyla devam edersen seni çok beğenemem’ dedi. Çok üzüldüm. Bana beğenmenin ve sevmenin çok farklı olduğunu söyledi. Bağlarda dürüstlük çok kıymetli. Kendisinin kilo sorunu olmamasına karşın birlikte yaşamak standardımızı değiştirmeyi teklif etti. 6 yılımız bu türlü geçti. Artık zayıfladığımı görenlere bunun bir grup işi olduğunu söylerim” halinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu