Haber

Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Kayıboyu Mahallesi’ni ziyaret etti

Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi’nin Kasım ayı meclis toplantısında oybirliğiyle alınan karar doğrultusunda adı Kayıboyu Mahallesi olarak değiştirilen mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Mahalle Muhtarı Salih Yıldız ve mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Belediye Başkan Yardımcısı Subaşı, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Yıldız, Ahmet Gürses, Yaşar Külhan, Gürkan Akyurt ve birim yöneticileriyle birlikte mahalle sakinleriyle birlikte çay içti. taleplerini ve görüşlerini dinledik.

Kayı Uzunluğu Mahallesi adının güzel şeyler getirmesini dilediğini dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kayıboyu Mahallemiz, adınız gibi yüzyıllarca yaşasın, yeni adınız hayırlı olsun! Ziyaret edin” Eski adımız Ağırköy, yeni adı Kayıboyu Mahallemiz ile Muhtarımız Salih Yıldız ve mahalle sakinleriyle buluşuyoruz.” “Bir araya geldik ve mahallelerimizin yeni isimlerini tebrik ettik. Kayıboyu Mahallemiz sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, mahallemizin yeni isminden dolayı kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

Muhtar Salih Yıldız ve mahalle sakinleri de memnuniyetlerini dile getirerek, ziyaretleri ve takviyelerinden dolayı Belediye Başkan Vekili Subaşı’ya teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu