Haber

Beşiktaş’ın yeni transferi Ernest Muci İstanbul’a geldi

Beşiktaş’ın yeni transferi 22 yaşındaki Arnavut futbolcu Ernest Muci İstanbul’a geldi.

Arnavut orta saha oyuncusu, Beşiktaş Kulüp Başkanı Hasan Arat ve Beşiktaş Kulüp Başkan Yardımcısı Hüseyin Yücel ile birlikte özel uçakla Atatürk Havalimanı’na geldi.

Havaalanında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Arat, “Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Beşiktaş camiası her şeyi hak ediyor, biz de bu göreve geldiğimizde Beşiktaş’ın emrinde olduğumuzu söylemiştik. İnşallah bu transfer olur” dedi. Güzel başarılara fırsat olacak. Bu genç kadroyla güzel işler yapacağız. Teknik direktörümüz çok güveniyor.” Ve uzun zamandır istediği bir oyuncuydu. Teknik direktörümüz Samet 2 aydır onun üzerinde çalışıyordu. Türkiye’ye büyük bir keyifle geldi, Beşiktaş’ı çok iyi tanıyan genç bir oyuncu. Genç oyuncularımızla çok iyi bir uyum yakalayacak. Transferde dostlukların etkisi büyük oldu. Varşova lideri samimi: “Sporcumuzun ailesi ve kendisinin Türkiye’ye gelmek istemesi açısından yaklaşım çok güzel bir sonuç oldu.” dedi.

Siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Yücel, yeni transferlerine güvendiklerini belirterek, “Kulübümüze ‘hoş geldin’ diyoruz. Geç olsun ya da olmasın. Taraftarlarımızın sabrını denedik” dedi. Ama sonuçta iyi bir transfer yaptık. Transferlerden biri geldi, ikincisi de yolda. Kendisi şu an uçakta, kendisine hayırlı olsun. bize güvenin ve bizi eleştirin çünkü bizi zorluyorlar. Beşiktaş taraftarı her şeyi hak ediyor. Üçüncü ve dördüncü transferler artık yaz aylarında.” dedi.

Ernest Muci, Beşiktaş’a transferinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum. Bu benim için bir hayalin gerçekleşmesi. Taraftarlarımızla, antrenörümüzle ve takım arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Bu efsanevi kulübün bir parçası olmak benim için paha biçilemez. Transfer süreci hızlı, mutluyum.”

Beşiktaş atkıyla gösteriş yapan Muci, havalimanına gelen taraftarlarla birlikte tezahürat yaptı.

Arnavut futbolcu, açıklamalarının ardından özel araçla sahayı terk etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu