Haber

Başkan Çalık Verdiği Sözü Tutuyor

Gürpınar Azime Yılmaz Anadolu Lisesi öğrencilerinin müzik aleti talebini geri çevirmeyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık sözünü yerine getirdi. Bağışçılardan temin edilen bas gitar, gitar, org ve kemanları Lider Çalık bizzat öğrencilere teslim etti. Öğrenciler ayrıca küçük bir konserle Lider Çalık’a teşekkür ettiler.

Okul ziyaretleri kapsamında öğrencilerle görüşmeye gelen, talep ve isteklerini dinleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Gürpınar Azime Yılmaz Anadolu Lisesi öğrencilerine verdiği sözü tuttu. Müzik aleti isteyen öğrencileri kırmayan Önder Çalık, öğrencilere bas gitar, gitar, org ve kemanları bizzat teslim etti. Okulun konferans salonunda öğrencilerle görüşmeye gelen Çalık, öğrencilere sanat hayatlarında başarılar diledi. Öğrenciler küçük bir konser vererek Lider Çalık’a teşekkür ettiler.

“Beylikdüzü’nde sanata ve sanatçıya değer veren bir akıl var”

Öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Önder Çalık, “Okullarımıza ve öğrencilerimize her alanda desteğimiz devam edecek. Sanata ilgi duyan öğrencilerimiz olduğu için mutluyuz. İmkanlarını geliştirmek için elimizden gelen desteği vereceğiz. Beylikdüzü’nde sanata ve sanatçıya değer veren bir akıl var. Beylikdüzü Aklı ile yaşadığımız bu güzel şehri geliştirmeye ve dönüştürmeye devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu