Teknoloji

Aveum’un Büyü Tabanlı Ölümsüzleri Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

 
Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Ascendant ekibi tarafından geliştirilen sihir tabanlı aksiyon macera oyunu Immortals of Aveum ertelendi. Bu kapsamda oyun daha önce planlanan 20 Temmuz yerine 22 Ağustos’ta çıkacak. Yeni oyun, Steam, Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak.
 
Grup ertelemeyle ilgili açıklama yaptı
 
 
 
Geçtiğimiz dönemde düzenlenen etkinlikler kapsamında oynanış görüntülerini gördüğümüz ve birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Immortals of Aveum, yaklaşık bir aylık bir gecikmeye maruz kalmıştı. Yükselen ekip, bu gecikmeyle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları ifade etti:
 
“Geçtiğimiz haftalarda Immortals of Aveum’a vermiş olduğunuz yansımalar bizleri inanılmaz mutlu etti. PlayStation sunumunda sizlere gösterdiğimiz fragman ve detaylar çok ilgi gördü. Yeni bir fantezi dünyasında geçen oyun ve özgün bir hikayeden geçiyor, sihir temelli bir yapıya sahip ve birinci şahıs kamera bakış açısıyla “Bir maceraya atılıyorsunuz. Beş yıl önce çıktığımız bu yolda sınırları zorlamak istiyoruz. En iyi deneyimi sunmak için oyunu bir ay kadar erteliyoruz.”
 
Immortals of Aveum, tek oyunculu hikaye odaklı bir aksiyon macera deneyimi sunmak istiyor. Oyun şu anda ön siparişler için mevcut. Oyun, Steam ve Epic Games’te 999,99 TL, Playstation ve Xbox Store’da 1.400,00 TL’den satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu