Haber

AK Parti üyesi Dağ oyunu kullandı

AK Parti üyesi Dağ oyunu kullandı

İZMİR – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bayraklı Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlköğretim Okulu 2 numaralı sandıkta oy kullandı. 2147

Eşi Zeynep ile birlikte oy kullanmak için okula gelen Dağ, okul önünde vatandaşlarla fotoğraf çektirerek tek tek selamladı. Dağ, daha sonra vatandaşlardan ayrılarak sandıkların kullanılacağı sınıfa girdi ve sandık görevlileriyle tek tek tokalaştı. Oy pusulasının bulunduğu zarfı alarak imzalayan Dağ, kabineye giderek oy pusulasını kullandı.

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “14 Mayıs 2023 Türk demokrasisi açısından en tarihi günlerden birini yaşıyoruz. 14 Mayıs 2023 gibi bir dönemi yaşıyoruz. En tarihi gün olan seçimler noktasında hepimizi andığı 1950. Bir zaman yaşıyoruz.Oyumuzu attık.Bugün inşallah Türkiye’de demokrasi tarihine bir bayram olarak geçecektir. İnşallah milletimiz önümüzdeki 5 yıl ülkemizi yönetme noktasında olur ve hem siyasi partileri hem de cumhurbaşkanı adaylarını seçer.” İstikrarının devamı birliğinin devamıdır. Yüce milletimizin takdiridir, Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

milas-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu