Haber

AK Parti Milletvekili Adayı Çelik, depremzedelerin ailelerini ziyaret etti

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, depremzedelerin ailelerini ziyaret etti. Ziyarette depremzede olan Münevver Alpaydın, Çelik’e “AK Parti bizi yalnız bırakmadı” dedi.

AK Parti İstanbul milletvekili adayları 14 Mayıs seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Sena Işık Çelik de Gaziosmanpaşa ilçesinde vatandaşlarla görüşmeye geldi. Çelik, Hatay ve Adıyaman’dan depremzede ailelerini de ziyaret etti.

“Vatandaşlarımız DEPREM BÖLGESİNİ YÜKSELTİREBİLECEĞİMİZE GÜVENİYOR”

Gittikleri her mahallede depremzede ailelerini mutlaka ziyaret ettiklerini dile getiren Çelik, “Şu anda seçim kampanyaları kapsamında mahallelerimizi ve ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Tabii gittiğimiz her mahallede depremzede ailesi varsa tabii. için mutlaka ziyaret ediyoruz.Bugün iki depremzede ailesini ziyaret ettik.Evlerine dönmek istedikleri zamanlar oluyor.Bu doğrultuda Sayın Cumhurbaşkanımızın sözü onlara umut ve memnuniyet verdi.Yükselteceğiz. Allah’ın izniyle.Vatandaşımızın deprem bölgesini ancak bizim eski haline getirebileceğimize olan inancını ve güvenini görüyoruz.Elazığımızda Van’da afet sonrası yeniden yapılanma sürecini yürüttüğümüze yakından şahit oldukları için bu konuda büyük bir inançları var. İzmir’de.”

“Geldiğimiz günden beri bizi hiç yalnız bırakmadılar”

Depremzede Münevver Alpaydın, AK Parti ve Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin ailesini yalnız bırakmadığını ve adayların ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Geldiğimiz günden beri bizi hiç yalnız bırakmadılar. Milletvekili adayımız da bizleri ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Memnun olduk, çok mutluyuz. En azından bizi unutmadılar. Bir nebze de olsa acımızı hafifletir. Başka bir şehre geldiğinizde bile yalnız olmadığınız, unutulmadığınız hissini uyandırıyor. AK Parti sayesinde Gaziosmanpaşa Belediyesi bizi yalnız bırakmadı” dedi.

palandoken-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu